|
KS Wicher rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Pierwszy trening odbył się 04.02.2020r w Hali Sportowej SP w Gwiździnach.
W okresie przygotowawczym planujemy rozegrać 2 mecze sparingowe w miesiącu lutym i 4 w miesiącu marcu.z drużynami : Gol Sparta Brodnica - juniorzy oraz LZS Złotowo, KS Zamek Kurzętnik, Ossa Biskupiec Pomorski i LZS Frednowy, które rozgrywają swoje mecze na poziomie A kl Gr 4 WMZPN.
O miejscu, czasie i wynikach będziemy informować na stronie.
...
Od 15 lipca godz. 17.30 KS Wicher Gwiździny rozpoczyna przygotowania do rundy jesiennej.
Trening odbędzie się na boisku KSW.
W okresie przygotowawczym zaplanowane są sparingi.
Więcej informacji na ten temat podamy na naszej stronie w najbliższym czasie....
więcej....
2 marca 2019 roku część grupy ORLIK rocznik 2009
Turniej z udziałem młodych piłkarzy "DRWĘCY" odbył się w sali Zespołu Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły za udostępnienie sali. Szczególne podziękowania dla Pani Ewy Skubaja za pomoc w zorganizowaniu sali !!!
W zawodach wzięło udział pięć zespołów, które rozegrały łącznie 20 spotkań po 10 minut, w systemie każdy z każdym mecz i rewanż.
1. KS DRWĘCA NML – UKS ŻAK JAMIELNIK 2-1 (Lewandowski Wiktor, Czyżewski - Mężykowski)
2. SPARTA WEST BRODNICA – KS WICHER GWIŹDZINY 1-1 (Skalski - Kogut)
3. KS RADOMNIAK RADOMNO – UKS ŻAK JAMIELNIK 0-0
4. KS DRWĘCA NML – KS WICHER GWIŹDZINY 1-0 (Lewandowski Wiktor)
5. SPARTA WEST BRODNICA – KS RADOMNIAK RADOMNO 1-1 (Skalski - Ewertowski)
6. UKS ŻAK JAMIELNIK – KS WICHER GWIŹDZINY 0-1 (Górtatowski)
7. KS DRWĘCA NML – KS RADOMNIAK RADOMNO 0-2 (Ewertowski x 2 )
8. SPARTA WEST BRODNICA – UKS ŻAK JAMIELNIK 2-0 (Lewandowski, Zabłotny)
9. KS WICHER GWIŹDZINY – KS RADOMNIAK RADOMNO 0-0
10. KS DRWĘCA NML – SPARTA WEST BRODNICA 1-2 (Klimczak - Skalski x2)
11. UKS ŻAK JAMIELNIK – KS DRWĘCA NML 1-1 (Mężykowski - Lewandowski Wiktor)
12. KS WICHER GWIŹDZINY – SPARTA WEST BRODNICA 3-1 (Kogut x 3 - Lewandowski)
13. UKS ŻAK JAMIELNIK – KS RADOMNIAK RADOMNO 1-1 (Golder - Ewertowski)
14. KS WICHER GWIŹDZINY – KS DRWĘCA NML 0-1 (Lewandowski Wiktor)
15. KS RADOMNIAK RADOMNO – SPARTA WEST BRODNICA 1-0 (Ewertowski)
16. KS WICHER GWIŹDZINY – UKS ŻAK JAMIELNIK 2-1 (Kogut, Wernecki - Mężykowski)
17. KS RADOMNIAK RADOMNO – KS DRWĘCA NML 0-0
18. UKS ŻAK JAMIELNIK – SPARTA WEST BRODNICA 0-0
19. KS RADOMNIAK RADOMNO – KS WICHER GWIŹDZINY 0-1 (Kogut)
20. SPARTA WEST BRODNICA – KS DRWĘCA NML 0-0
Tabela:
1. KS Wicher Gwiździny 14 pkt.
2. KS DRWĘCA NML 12 pkt.
3. KS Radomniak Radomno 11 pkt.
4. Sparta WEST Brodnica 10 pkt.
5. UKS Żak Jamielnik 4 pkt.
Nalepszym Bramkarzem turnieju został
MIŁOSZ STRZELCZYK ( KS Radomniak Radomno)
Najskuteczniejszym strzelcem został
KACPER KOGUT (KS Wicher Gwiździny) - 6 bramek
Od 4 lutego ( poniedziałek godz. 17.30 ) KS Wicher Gwiździny rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej.
Pierwszy trening odbędzie się w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Gwiździnach.
Zapraszamy również wszystkich chętnych zawodników, którzy chcą się sprawdzić do gry w naszym klubie.
W okresie przygotowawczym zaplanowane są sparingi. Więcej informacji na ten temat podamy na naszej stronie niebawem po ustaleniu szczegółów...
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza NML w hali MOSiR
Najmłodsza drużyna KSW po meczach z trudnymi rywalami zajęła ostatecznie 4 miejsce przegrywając jedno spotkanie ze zwycięzcą turnieju - drużyną z Kaliningradu,.
BRAWOOOO !!!
Wyniki meczów:
KS WICHER - BKS SPARTA BRODNICA ( 2 - 0 )
KS WICHER - DRWĘCA NML I ( 1 - 1 )
KS WICHER - DRWĘCA NML II ( 5 - 0 )
KS WICHER - JEZIORAK IŁAWA ( 1 - 1 )
KS WICHER - KALININGRAD ( 1 - 4 )
KS WICHER - MŁODE TALENTY UNIA SUSZ ( 2 - 2 )
KLASYFIKACJA KOŃCOWA;
1. KALININGRAD
2. JEZIORAK IŁAWA
3. DRWĘCA NML I
4. KS WICHER GWIŹDZINY
5. BKS SPARTA BRODNICA
6. MŁODE TALENTY UNIA SUSZ
7. DRWĘCA NML II
Zakończyły się zmagania w grupie 10 - Orlik WMZPN.
W rozgrywkach nasi najmłodsi piłkarze zmagali się z ekipami ;
Lubawy, Radomna i Jamielnika.
Drugie miejsce w końcowej rywalizacji z dorobkiem 19 pkt to dobry wynik naszych Orlików.
Gratulujacje - BRAWO !!!
E1 Orlik "NIEBIESKA Grupa 10"
Tabela ;
M P Z R P B
1. KS Constract II Lubawa 12 34 11 1 0 59:7
2. KS Wicher Gwiździny 12 19 6 1 5 14:27
3. LZS Radomniak Radomno 12 13 4 1 7 14:28
4. UKS Żak Jamielnik 12 3 0 3 9 7:32
WICHER GWIŹDZINY | 1:2 | TORPEDA ROŻENTAL |
2021-09-05, 14:00:00 |
||
relacja » |
Wszystkim, którzy zechcą pomóc nam przez wsparcie finansowe w niełatwej sprawie utrzymania i istnienia Klubu Sportowego Wicher Gwiździny podajemy numer konta bankowego. Za wszelkie wpłaty z góry serdecznie dziękujemy !
Bank BGŻ S.A.
45203000451110000002103710
Najbliższa kolejka 3 | |||||||||||||||
|
|
|
|||
dzisiaj: 224, wczoraj: 865
ogółem: 2 845 060
statystyki szczegółowe