KLUB SPORTOWY WICHER GWIŹDZINY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  •        

Najbliższe spotkanie

SOKÓŁ II OSTRÓDA   WICHER GWIŹDZINY
2018-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Logowanie

Zegar

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS DZIAŁDOWO 4:1 ISKRA SMYKÓWKO
WEL BRATIAN 0:1 MEWA SMYKOWO
LZS FIJEWO 2:2 OLIMPIA KISIELICE
AVISTA ŁĄŻYN 4:8 SOKÓŁ II OSTRÓDA
WICHER GWIŹDZINY 8:1 ŻAK JAMIELNIK
ZAMEK SZYMBARK 3:0 START II NIDZICA

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Wyszukiwarka

Odtwarzacz

Klasyfikacja Mistrzostw sezon 20102011

 

Końcowa klasyfikacja generalna po 12 turniejach eliminacyjnych (z uwzględnieniem regulaminu,

pierwsza 20 – tka). Pierwsza "8" zakwalifikowała się do turniejów finałowych.

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Punkty

1.

SARGALSKI  MICHAŁ

125

2.

DĄBROWSKI  DARIUSZ

123

2.

SARGALSKI  SZYMON

120

4.

DOMŻALSKI  RYSZARD

105

5.

GAWIŃSKI ROMAN

83

6.

SARGALSKI  RADEK

80

7.

SAMSEL  ANDRZEJ

71

8.

DĄBROWSKI  PRZEMEK

65

9.

URBAŃSKI  DARIUSZ

64

10.

MILEWSKI  JERZY

60

11.

DEMBIEŃSKI  KAZIMIERZ

45

11.

MILEWSKA  MARTA

43

13.

CZARNOTA  PATRYK

36

14.

URBAŃSKI ADRIAN

35

15.

GROSZKOWSKI  MATEUSZ

26

16.

SADOWSKI  CEZARY

20

17.

GAJKOWSKI  SZYMON

18

18.

LEŚNIEWSKI  PATRYK

17

18.

GAWIŃSKI WOJCIECH

17

20.

KREZYMON  JANUSZ

16

 

 

KLASYFIKACJA PO   XII  TURNIEJACH O MISTRZOSTWO GWIŹDZIN

 

Lp.

Nazwisko i imię

26.11

3.12

10.12

17.12

5.01

14.01

21.01

28.01

4.02

11.02

18.02 25.02

Razem

1.

Sargalski  Szymon

12

15

13

17

15

15

-

-

14

11

- 8

120

2.

Sargalski  Michał

14

13

8

14

17

17

-

14

16

10

10 9

142

3.

Dąbrowski  Dariusz

10

12

-

15

14

14

15

17

5

15

9 11

137

4.

Gawiński  Roman

8

8

-

8

11

12

10

13

4

8

5 -

87

5.

Domżalski  Ryszard

5

10

10

12

13

13

12

12

11

12

7 7

124

6.

Dąbrowski  Przemek

11

3

-

11

1

9

-

4

1

7

13 6

66

7.

Milewski  Jerzy

9

2

6

6

7

6

8

7

7

-

3 4

65

8.

Urbański  Dariusz

-

11

-

13

-

10

-

11

13

-

6 -

64

9.

Milewska  Marta

4

6

4

7

-

5

2

9

-

6

- -

43

10.

Dembieński  Kazimierz

-

9

-

-

-

11

11

-

10

-

4 -

45

11.

Sadowski  Cezary

3

5

7

3

-

2

-

-

-

-

- -

20

12.

Groszkowski  Mateusz

7

-

9

-

-

-

-

-

8

-

- 2

26

13.

Sargalski  Radek

-

7

11

-

9

4

13

15

-

13

8 -

80

14.

Czarnota  Dominika

6

-

-

10

-

-

-

-

-

-

- -

16

15.

Gawiński  Paweł

-

4

-

-

-

-

-

-

-

-

- -

4

16.

Falkowski  Dawid

2

1

1

-

-

-

-

-

-

-

- -

4

17.

Margalski  Paweł

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

- -

1

18.

Konopacka  Kasia

-

-

5

5

5

-

-

-

-

-

- -

15

19.

Leśniewski  Patryk

-

-

2

4

4

1

-

5

-

1

- -

17

20.

Rzepka  Patrycja

-

-

3

1

-

-

-

-

-

-

- -

4

21.

Czarnota  Patryk

-

-

-

2

10

3

7

6

-

5

- 3

36

22.

Urbański  Adrian

-

-

-

9

-

7

-

10

9

-

- -

35

23.

Samsel  Andrzej

-

-

-

-

12

8

6

8

12

9

11 5

71

24.

Krezymon  Janusz

-

-

-

-

8

-

5

-

3

-

- -

16

25.

Gawiński  Wojciech

-

-

-

-

6

-

4

-

2

4

1 -

17

26.

Gajkowski  Szymon

-

-

-

-

3

-

3

2

6

3

- 1

18

27.

Milewska  Michalina

--

-

-

-

2

-

-

-

-

-

- -

2

28.

Elgert  Jacek

-

-

-

-

-

-

9

-

-

-

- -

9

29.

Dembińska  Kasia

-

-

-

-

-

-

1

-

-

-

- -

1

30.

Groszkowski  Paweł

-

-

-

-

-

-

-

1

-

-

- -

1

31.

Groszkowski Piotr

-

-

-

-

-

-

-

3

-

-

- -

3

32.

Grabowski  Mariusz

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2

2 -

4

 

 

 

 

 

 

 

Losowa galeria

SKF Kunki - Wicher Gwiździny 31.08.2008
Ładowanie...

Reklama

Ostatnie spotkanie

WICHER GWIŹDZINY 8:1 ŻAK JAMIELNIK
2018-10-14, 14:00:00
    relacja »

Chcesz wspomóc Klub?

Wszystkim, którzy zechcą pomóc nam przez wsparcie finansowe w niełatwej  sprawie utrzymania i istnienia Klubu Sportowego Wicher Gwiździny podajemy numer konta bankowego. Za wszelkie wpłaty z góry serdecznie dziękujemy !

Bank BGŻ S.A.

45203000451110000002103710

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
ISKRA SMYKÓWKO - MEWA SMYKOWO
OLIMPIA KISIELICE - AVISTA ŁĄŻYN
START II NIDZICA - LZS FIJEWO
MKS DZIAŁDOWO - ZAMEK SZYMBARK
ŻAK JAMIELNIK - WEL BRATIAN
SOKÓŁ II OSTRÓDA - WICHER GWIŹDZINY

Kalendarium

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

SOKÓŁ II OSTRÓDA - KS WICHER GWIŹDZINY godz. 15.00 ( wyjazd busem o godz. 12.45 )

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. mementor 48
2. N1-player 43

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 119, wczoraj: 496
ogółem: 1 490 213

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Zczuba.tv