KLUB SPORTOWY WICHER GWIŹDZINY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  •        

Najbliższe spotkanie

WICHER GWIŹDZINY   MKS DZIAŁDOWO
2018-08-25, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Logowanie

Zegar

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
OLIMPIA KISIELICE 4:1 WEL BRATIAN
ŻAK JAMIELNIK 1:3 ISKRA SMYKÓWKO
SOKÓŁ II OSTRÓDA 6:0 MEWA SMYKOWO
START II NIDZICA 1:2 WICHER GWIŹDZINY
AVISTA ŁĄŻYN 0:3 MKS DZIAŁDOWO
ZAMEK SZYMBARK 1:1 LZS FIJEWO

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Wyszukiwarka

Odtwarzacz

I Gminny Turniej Sołectw - wyniki

 I Gminny Turniej Sołectw

Gwiździny 19.07.2009


Wyniki konkurencji :


RZUT LOTKĄ (dorośli)


Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

Wynik

Miejsce

Punkty

1.

Wadecka Barbara

Gwiździny

30



2.

Sławiński Marek

Gwiździny

25



3.

Sławiński Mateusz

Gwiździny

23



4.

Domżalski Ryszard

Gwiździny

43

I

10

5.

Gruba Marcin

Gwiździny

33

V

2

6.

Olęcki Andrzej

Mroczno

26



7.

Sławiński Dariusz

Mroczenko

23



8.

Wadecki Zbigniew

Gwiździny

14



9.

Knowska Wiesława

Gwiździny

35 (+23)

IV

4

10.

Mówiński Dariusz

Nowe Miasto Lub.

26



11.

Dembieńska Beata

Gwiździny

23



12.

Mówiński Andrzej

Mroczenko

28



13.

Bednarczyk Andrzej

Gwiździny

24



14.

Wolarz Szymon

Gwiździny

19



15.

Nehring Łukasz

Chełsty

28



16.

Sargalska Wiesława

Gwiździny

24



17.

Hoppe Radek

Gwiździny

38

II

8

18.

Szczygłowski Kazimierz

Mroczenko

32



19.

Kozłowski Janusz

Nowe Miasto Lub.

17



20.

Krezymon Jan

Trzcin

23



21.

Roda Wiesław

Kurzętnik

32



22.

Zawadzki Krzysztof

Sampława

35 (+31)

III

6


ŻONGLOWANIE PIŁKI (chłopcy 13 – 18 lat)

 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

Wynik

Miejsce

Punkty

1.

Szpakowski Marian

Mroczno

155

I

10

2.

Dąbrowski Przemek

Gwiździny

3

III

6

3.

Sargalski Szymon

Gwiździny

110

II

8



RZUT WAŁKIEM (kobiety)


Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

Wynik

Miejsce

Punkty

1.

Samsel Izabela

Gwiździny

20,10

I

10

2.

Sargalska Wiesława

Gwiździny

16,40

IV

4

3.

Mazurewicz Bożena

Zabrze

16,15



4.

Wadecka Barbara

Gwiździny

16,30

V

2

5.

Grochowalska Malwina

Gwiździny

19,50

II

8

6.

Mówińska Anna

Nowe Miasto Lub.

15,90



7.

Dembieńska Beata

Gwiździny

17,40

III

6

8.

Sławińska Daria

Gwiździny

17,70



9.

Hincman paulina

Gwiździny

14,00




WYCISKANIE ODWAŻNIKA (mężczyźni)


Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

Wynik

Miejsce

Punkty

1.

Krezymon Jan

Trzcin

10



2.

Wadecki Zbigniew

Gwiździny

51

I

10

3.

Dąbrowski Michał

Gwiździny

43

II

8

4.

Murawski Karol

Gwiździny

35

IV

4

5.

Urbański Adrian

Gwiździny

37

III

6

6.

Kozłowski Janusz

Nowe Miasto Lub.

15



7.

Gawiński Roman

Gwiździny

28



8.

Urbański Kamil

Gwiździny

17



9.

Sławiński Dariusz

Mroczenko

26



10.

Gawiński Jerzy

Gwiździny

31

V

2

11.

Kowalewski Robert

Gwiździny

4




ODBIJANIE PIŁKI SIATKOWEJ W PARACH

(dziewczęta 13-18 lat)


Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

Wynik

Miejsce

Punkty

1.

Sławińska/Palarowska

Gwiździny

5

I

10

2.

Olszewska/Palarowska

Gwiździny

1

IV

4

3.

Waruszewska/Jarońska

Gwiździny/Brzozie

4

II

8

4.

Wadecka/Konopacka

Gwiździny

2

III

6


RZUT JAJKIEM


Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

Wynik

(m)

Miejsce

Punkty

1.

Dembieńscy B.i K.

Gwiździny

10

III

6

2.

Dąbrowski / Nehring

Gwiździny/Chełsty

9

IV

2

3.

Grabowski/Paczkowski

Gwiździny

0



4.

Truszczyński/Krajewski

Gwiździny

5



5.

Domżalski/Kozłowski

Gwiździny/Nowe ML

9

IV

2

6.

Neumann/Zagórski

Gwiździny

0



7.

Olęcki/Olęcki

Mroczno

6



8.

Sargalscy W. i R.

Gwiździny

9

IV

2

9.

Samsel I. A.

Gwiździny

11

II

8

10.

Kowalewski/ Mówiński

Bytom/Nowe ML

11 d.12

I

10

11.

Sargalski/Krezymon

Gwiździny/Trzcin

5




BIEG Z JAJKIEM (dziewczyny do 12 lat)


Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

Wynik

Miejsce

Punkty

1.

Sławińska Karina

Gwiździny

37,2(d.17,65)

II

8

2.

Gorczyca Katarzyna

Gwiździny

37,2(d.19,19)

III

6

3.

Kazimier Arleta

Gwiździny

28,0

I

10

4.

Dudulska Klaudia

Mroczenko

dyskwalifikacja



5.

Milewska Agata

Gwiździny

44,3

IV

4

6.

Fonder Marta

Legionowo

48,3



7.

Dąbrowska Aleksandra

Gwiździny

46,1

V

2

8.

Dąbrowska Michalina

Nowe Miasto L.

dyskwalifikacja



9.

Samsel Wiktoria

Gwiździny

53,5



10.

Wadecka Agnieszka

Gwiździny

89,6




SLALOM Z PIŁKĄ (chłopcy do 12 lat)


Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

Wynik

Miejsce

Punkty

1.

Kamiński Kacper

Gwiździny

39,3



2.

Czarnota Patryk

Gwiździny

24,9

I

10

3.

Bróździak Beniamin

Gwiździny

39,8



4.

Rutecki Adrian

Gwiździny

31,1

IV

4

5.

Świniarski Przemek

Mroczenko

32,1

V

2

6.

Świniarski Szymon

Mroczenko

33,8



7.

Mówiński Kamil

Nowe Miasto Lub.

28,0

II

8

8.

Gajkowski Szymon

Gwiździny

32,8



9.

Puwalski Jakub

Gwiździny

29,7

III

6

10.

Dąbrowski Michał

Nowe Miasto Lub.

36,9



11.

Dąbrowski Adam

Warszawa

38,9



12.

Gawiński Wojciech

Gwiździny

33,4



13.

Gawiński Jan

Gwiździny

62,6




Klasyfikacja drużynowa :

 

Lp.

Miejscowość

Lotka

Wałek

Odwa-żnik

Bieg z jajkiem

Slalom

Podbij-anie piłki

Rzut jajkiem

Odbij-anie piłki

Pkt.

Msc.

1.

Gwiździny

24

30

30

30

20

14

18

24

190

I

2.

Sampława

6








6

IV

3.

Mroczno






10



10

III

4.

Brzozie








4

4

VI

5.

Bytom







5


5

V

6.

Nowe Miasto L.





8


6


14

II

7.

Chełsty







1


1

VIII

8.

Mroczenko





2




2

VII

9.

Trzcin









0


10.

Warszawa









0


11.

Legionowo









0


12.

Zabrze









Losowa galeria

Wicher - Iskra
Ładowanie...

Reklama

Ostatnie spotkanie

START II NIDZICA 1:2 WICHER GWIŹDZINY
2018-08-19, 16:00:00
    relacja »

Chcesz wspomóc Klub?

Wszystkim, którzy zechcą pomóc nam przez wsparcie finansowe w niełatwej  sprawie utrzymania i istnienia Klubu Sportowego Wicher Gwiździny podajemy numer konta bankowego. Za wszelkie wpłaty z góry serdecznie dziękujemy !

Bank BGŻ S.A.

45203000451110000002103710

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
ISKRA SMYKÓWKO - LZS FIJEWO
AVISTA ŁĄŻYN - ZAMEK SZYMBARK
WICHER GWIŹDZINY - MKS DZIAŁDOWO
WEL BRATIAN - START II NIDZICA
MEWA SMYKOWO - OLIMPIA KISIELICE
ŻAK JAMIELNIK - SOKÓŁ II OSTRÓDA

Kalendarium

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

TRENING - godz. 17.30

23

08-2018

czwartek

TRENING - godz. 17.30

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

KS Wicher Gwiździny - MKS Działdowo godz. 17.00 (zbiórka 15.45)

26

08-2018

niedziela

27

08-2018

pon.

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. mementor 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 55, wczoraj: 243
ogółem: 1 470 343

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Zczuba.tv