KLUB SPORTOWY WICHER GWIŹDZINY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  •        

Najbliższe spotkanie

SOKÓŁ II OSTRÓDA   WICHER GWIŹDZINY
2018-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Logowanie

Zegar

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS DZIAŁDOWO 4:1 ISKRA SMYKÓWKO
WEL BRATIAN 0:1 MEWA SMYKOWO
LZS FIJEWO 2:2 OLIMPIA KISIELICE
AVISTA ŁĄŻYN 4:8 SOKÓŁ II OSTRÓDA
WICHER GWIŹDZINY 8:1 ŻAK JAMIELNIK
ZAMEK SZYMBARK 3:0 START II NIDZICA

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Wyszukiwarka

Odtwarzacz

TRANSFERY

WIOSNA 2015

Odchodzą ;

1. Ziółkowski Szymon         - obrońca     ( koniec  gry )

2. Leśniewski Krzysztof      - pomocnik  ( koniec  gry )

3.Kościkiewicz Jan             - pomocnik   ( koniec gry )

4. Szwarc Lucjan              - obrońca  ( Novoplast Mszanowo )

5.Warmiński Michał           - obrońca  ( koniec gry )

6. Kopiczyński Paweł         - obrońca  ( Radomniak Radomno )

Przychodzą ;

zapraszamy tel. 509537497

1. OTREMBA DAWID           - bramkarz   (Zamek Kurzętnik)  

2. CIESZEWSKI DANIEL     - obrońca      (Zamek Kurzętnik)

3. PAŁKOWSKI PAWEŁ      - pomocnik   (Oristo Montowo)

4. CZARNOTA ROBERT      - napastnik   ( Victoria Rychliki)

5. SKONIECZKA JAROSŁAW - pomoc/napastnik ( powrót do gry )

6. SKRZYPCZAK TOMASZ   - wolny zawodnik

 

LATO 2015

PRZYCHODZĄ :

1. KOWALSKI KRYSTIAN   ( NOVOPLAST MSZANOWO )

2. KLIMEK PAWEŁ ( KSD NML )

3. DĄBROWSKI PRZEMYSŁAW ( RADOMNIAK RADOMNO )

4. DEMBIŃSKI MATEUSZ   ( KS MROCZNO )

5. SOBOCZYŃSKI JACEK   ( JUNIORZY KSW )

6. GÓRSKI TOMASZ ( KS MROCZNO )

7. JĘDRZEJEWSKI BARTOSZ ( ORISTO MONTOWO )

8. JĘDRZEJEWSKI PAWEŁ ( ORISTO MONTOWO )

9. KOWALSKI JAKUB ( NOVOPLAST MSZANOWO )

ODCHODZĄ :

1. PRZERADZKI MARTIN

2. STAWICKI BARTOSZ   

3. JANUSZEWSKI PATRYK

4. SZPAKOWSKI PIOTR

5. GAWIŃSKI WOJCIECH      

6. ELGERT JACEK  

   

WIOSNA 2016;

PRZYCHODZĄ :

1. DULIŃSKI IRENEUSZ              -       WOLNY ZAWODNIK                      POMOCNIK

2. SŁAWIŃSKI PIOTR                  -       JUNIOR KSW                                BRAMKARZ

3. DUBICKI KAROL                     -       JUNIOR MOTOR LUBAWA            POMOCNIK

4. JAKUBCZYK FILIP                  -       WOLNY ZAWODNIK                      BRAMKARZ

5. PRZERADZKI BARTOSZ          -       JUNIOR FINISHPARKIET MNL     POMOCNIK

6. ŚWINIARSKI PRZEMYSŁAW   -      JUNIOR KSW                                 NAPASTNIK

7. EWERTOWSKI MICHAŁ          -      WOLNY ZAWODNIK                       OBROŃCA

ODCHODZĄ :

1. OTREMBA DAWID               - KONIEC GRY ; bramkarz

2. KOWALSKI KRYSTIAN       - RADOMIAK RADOMNO ( V LIGA WMZPN ) - napastnik

3. SOBOCZYŃSKI JACEK      - NOVOPLAST MSZANOWO ( A KL. WMZPN ) - pomocnik

4. CZARNOTA ROBERT          - KONIEC GRY - napastnik

5. SKRZYPCZAK TOMASZ     - NOVOPLAST MSZANOWO ( A KL. WMZPN ) - pomocnik

6. SZPAKOWSKI PIOTR   - KS MROCZNO ( A kl. WMZPN gr.4 )

 
 
 

JESIEŃ 2016;

PRZYCHODZĄ :

1. BRZEZICKI MATEUSZ            - OBROŃCA ( AVISTA ŁĄŻYN )

2. JĘDRZEJEWSKI BARTOSZ   - POMOCNIK ( POWRÓT )

3. JĘDRZEJEWSKI PAWEŁ        - POMOCNIK ( POWRÓT )

4. KOWALSKI KRYSTIAN          - NAPASTNIK ( RADOMNIAK RADOMNO )

5. JARZEMBOWSKI  MATEUSZ   - POMOCNIK ( FINISHPARKIET NML )

 

ODCHODZĄ :

1. JAKUBCZYK FILIP                        -    BRAMKARZ    koniec gry

2. FIRAŃSKI SZYMON                      -    POMOCNIK      koniec gry

3. ŚWINIARSKI PRZEMYSŁAW        -    POMOCNIK     koniec gry           

4. DUBICKI KAROL                         -    POMOCNIK     KS MOTOR LUBAWA juniorzy

5. SŁAWIŃSKI PIOTR                     -    BRAMKARZ      koniec gry

6. CIESZEWSKI DANIEL                  -    OBROŃCA       KS ZAMEK KURZĘTNIK

 

 

WIOSNA 2017;

PRZYCHODZĄ ;

1. OTREMBA DAWID                -   BRAMKARZ ( POWRÓT DO GRY )

 

ODCHODZĄ :

1. DRESZLER MATEUSZ             -  OBROŃCA     koniec gry

 

 

 

JESIEŃ 2017;

PRZYCHODZĄ ;

1. URBAŃSKI      KAMIL                    POMOCNIK - NAPRZÓD JABŁONOWO

2. JAWORSKI      ŁUKASZ                 BRAMKARZ - NAPRZÓD JABŁONOWO

3. ŚWINIARSKI    PRZEMYSŁAW      POMOCNIK - powrót

4. FLASZYŃSKI   DANIEL                  POMOCNIK - wolny zawodnik

5. OCHLAK          KAROL                  OBROŃCA - powrót

6. KARPIŃSKI      ARKADIUSZ          OBROŃCA - wolny zawodnik

7. DEREDAS         MACIEJ                POMOCNIK - powrót

8. PŁOCHACKI     HENRYK               NAPASTNIK - NAPRZÓD JABŁONOWO

9. JAWORSKI        PATRYK               OBROŃCA - NAPRZÓD JABŁONOWO

10. PŁOCHACKI    SEBASTIAN         OBROŃCA - NAPRZÓD JABŁONOWO

11. RUTECKI         ADRIAN                NAPASTNIK  - powrót

12. PACZKOWSKI PATRYK               POMOCNIK - powrót

13. GUMOWSKI BŁAŻEJ                  OBROŃCA - powrót

 

ODCHODZĄ :

1. JARZĘBOWSKI MATEUSZ    -     KS ZAMEK KURZĘTNIK - pomocnik

2. KOWALSKI KRYSTIAN         -     LZS MSZANOWO - pomocnik

3. SKONIECZKA JAROSŁAW    -     LZS MSZANOWO - napastnik

 

 

WIOSNA 2018;

PRZYCHODZĄ ;

1. CZARNOTA DAWID       - POMOCNIK   ( DRWĘCA NML )

2. STASZYŃSKI MICHAŁ  - POMOCNIK   ( WYCHOWANEK )

3. WIŚNIEWSKI MARIUSZ - BRAMKARZ   ( ZAMEK KURZĘTNIK )

 

 

ODCHODZĄ :

1. EWERTOWSKI MICHAŁ          -      BRAMKARZ

2. RUTECKI ADRIAN                   -       NAPASTNIK

3. GÓRSKI TOMASZ                   -      POMOCNIK

4. KARPIŃSKI ARKADIUSZ         -       POMOCNIK

5. PRZERADZKI BARTOSZ          -      POMOCNIK

 

 

JESIEŃ 2018;

PRZYCHODZĄ :

informacja o zawodnikach po transferach

1. KLIMEK PAWEŁ                      - powrót do gry    

2. ŚWIĄTKOWSKI PATRYK         - KS DRWĘCA NML

3. JANUSZEWSKI PATRYK         - powrót do gry

4. KLIMOWSKI PIOTR                - LZS BOBROWO

5. OCHLAK KAROL                    - powrót do gry

6. ZADURA DAWID                      - powrót do gry

7. CIESZEWSKI DANIEL             - RADOMNIAK RADOMNO

8.MOTRONENKO ARTUR          - WOLNY ZAWODNIK

 

 

ODCHODZĄ :

1. JAWORSKI PATRYK               -      PIAST ŁASIN

2. MÓWIŃSKI KAMIL                  -     KONIEC GRY

3. DEMBIŃSKI MATEUSZ            -      KONIEC GRY

4. PAŁKOWSKI PAWEŁ              -      KONIEC GRY

5. DEREDAS MACIEJ                   -    KS DRWĘCA NML

6.SARGALSKI SZYMON              -     KS DRWĘCA NML

7. SENDOBRY RADOSŁAW         -     KONIEC GRY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Losowa galeria

SKF Kunki - Wicher Gwiździny 31.08.2008
Ładowanie...

Reklama

Ostatnie spotkanie

WICHER GWIŹDZINY 8:1 ŻAK JAMIELNIK
2018-10-14, 14:00:00
    relacja »

Chcesz wspomóc Klub?

Wszystkim, którzy zechcą pomóc nam przez wsparcie finansowe w niełatwej  sprawie utrzymania i istnienia Klubu Sportowego Wicher Gwiździny podajemy numer konta bankowego. Za wszelkie wpłaty z góry serdecznie dziękujemy !

Bank BGŻ S.A.

45203000451110000002103710

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
ISKRA SMYKÓWKO - MEWA SMYKOWO
OLIMPIA KISIELICE - AVISTA ŁĄŻYN
START II NIDZICA - LZS FIJEWO
MKS DZIAŁDOWO - ZAMEK SZYMBARK
ŻAK JAMIELNIK - WEL BRATIAN
SOKÓŁ II OSTRÓDA - WICHER GWIŹDZINY

Kalendarium

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

SOKÓŁ II OSTRÓDA - KS WICHER GWIŹDZINY godz. 15.00 ( wyjazd busem o godz. 12.45 )

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. mementor 48
2. N1-player 43

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 125, wczoraj: 496
ogółem: 1 490 219

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Zczuba.tv