Odtwarzacz

Aktualności

Czas radości ...

• autor: ric-70, 2017-05-15 15:35

Dobra gra Iskry Smykówko w wiosennych meczach znalazła swoje potwierdzenie w sobotnim pojedynku z Wichrem. Goście zaprezentowali się solidnie i "pomarańczowi" musieli się sporo napocić aby osiągnąć założony cel czyli wygrać 15 mecz w lidze. Trzeba przyznać, że podopieczni Dariusza Urbańskiego posiedli cechę, która charakteryzuje nietuzinkowe drużyny, mianowicie potrafią konsekwentnie i do ostatniego gwizdka sędziego grać swoją piłkę i z uporem, ale i pewnością siebie dążyć do zwycięstwa.Do przerwy w miarę wyrównana gra skutkowała remisem 1:1, a po przerwie Wicher dominował, lecz brak skuteczności nie pozwalał zmienić cyferek na tablicy wyników. Dopiero piorunująca końcówka i przepiękne bramki Jarka Skonieczki ( 88 minuta) i Pawła Pałkowskiego (90 minuta) postawiły kropkę nad i dając 3 punkty i radość na trybunach. Na 5 kolejek przed końcem ligi Wicher zapewnił sobie mistrzostwo B klasy (15 pkt. przewagi nad Jordanem i lepszy bilans bezpośrednich meczy). To wydarzenie bez precedensu w historii Klubu, dotychczasowy jednoroczny epizod w A klasie (sezon 1994/1995) zawdzięczaliśmy wygranemu dwumeczowi barażowemu z LZS Stablewice, po zajęciu II miejsca w rozgrywkach B klasy. Tak więc cieszmy się i grajmy dalej z większym luzem i bez niepotrzebnych nerwów, traktując pozostałe mecze jako przetarcie i testy przed następnym z pewnością o wiele bardziej wymagającym sezonem w wyższej lidze.WICHER MISTRZ !!!

Wicher - Iskra Smykówko 3:1 (1:1)

0:1 10' Przemysław Król

1:1 23' Krystian Kowalski

2:1 88' Jarosław Skonieczka

3:1 90' Paweł Pałkowski